Amerykańska Ruletka

Amerykańska Ruletka może być grą o europejskim pochodzeniu, ale już dawno stała się popularna na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych. Amerykańska ruletka jest obecnie jedną z dwóch głównych wersji tego klasycznego kasyna, popularną w większości Ameryki Północnej i Południowej, a także na Karaibach. Jest on również powszechnie oferowany w witrynach kasyn online, które zazwyczaj rozpowszechniają obie wersje gier (czasami także z innymi wariantami).

Wśród fanów gry amerykańska odmiana ma tendencję do złego rapu. Prawdą jest, że ma on większą przewagę nad domem niż stoły europejskie, bez żadnych realnych korzyści, aby to zrekompensować. Ale nadal jest to gra bardzo towarzyska i rozrywkowa, a jeśli ta wersja jest jedyną dostępną, może się okazać, że spodoba ci się jej gra.

 

Amerykańska Ruletka

Podstawy

Amerykańska Ruletka to gra, w której gracze stawiają zakłady, w których piłka wyląduje na okrągłym kole zawierającym dziesiątki różnych ponumerowanych kieszeni. W układzie koła ruletki amerykańskiej zobaczysz łącznie 38 kieszeni: liczby 1-36, a także 0 (zero) i 00 (podwójne zero). Każda z tych kieszeni ma dokładnie taki sam rozmiar, co oznacza, że ​​wszystkie liczby są równie prawdopodobne, że zostaną trafione w danym obrocie. Zero i podwójne zero są pomalowane na zielono, podczas gdy pozostałe liczby są równomiernie rozdzielone na czerwone i czarne.

Przed każdym spinem gracze mają możliwość obstawiania tylu zakładów, ile chcą, z różnymi oferowanymi opcjami. Oczywiście możesz także wybrać pojedynczy numer i uruchomić go, mając nadzieję, że zostanie trafiony. Jednak kombinacje liczb mogą być również objęte pojedynczym zakładem. Zakłady są tworzone na dużym układzie na stole obok koła; w kasynie na żywo jest dużo miejsca dla wielu graczy, aby rozpocząć grę przy stole i dotrzeć do własnych zakładów.

Oto krótki przegląd opcji zakładów dostępnych na stole amerykańskim, podzielonych na zakłady „wewnętrzne” – które zazwyczaj obejmują tylko kilka liczb lub mniej – oraz „zakłady zewnętrzne”, które obejmują duże części koła przy niższych wypłatach.

Najnowsze Gry

Rise of Horus
Book of Dead
Mucha Mayana
Pudzianator
Poczekaj, mamy dla Ciebie świetną okazję!
alt
50 darmowych spinów bez depozytu na Book of Dead po weryfikacji przez SMS