Fruit Mania od Wazdan

Przeglądając ostatnio oferty poszczególnych kasyn internetowych rzuca się w oczy gra slotowa Fruit Mania wyprodukowana i wydana przez Wazdan. Choć na prawdziwe pieniądze w ten klasyczny automat slotowy można zagrać tylko w co niektórych kasynach (EnergyCasino, LVbet), to wiele portali oferuje przeglądarkową wersję za darmo. Automat przypomina legendarne sloty rodem z Las Vegas. Jak się okazuje Fruit Mania będzie nie tylko świetnym rozwiązaniem dla początkujących graczy, ale także dla starych wyjadaczy. Na pochwałę twórców spod szyldu Wazdan zasługuje barwna i ciekawa szata graficzna oraz urozmaicone, odpowiednio dobrane dźwięki. W świecie slotów obserwuje się powolne odejście od namolnych często efektów dźwiękowych czy wizualnych, właśnie w stronę spokojniejszych i stonowanych klimatów.

Fruit Mania od Wazdan

Przegląd automatu

Pierwszy kontakt ze slotem będzie zależał od tego, na jaką wersję gry akurat trafiliśmy. Wazdan wypuścił zarówno 3 bębnową, jak i 9 bębnową wersję. Automat z systemem 9-bębnowym może z początku wprowadzić konsternację, gdyż nie posiada systemem linii. Natomiast wersja 3 bębnowa dostarcza możliwość trafienia układu, aż na 23 liniach wygrywających. Automat jest klasyczną grą owocową, dlatego zobaczymy tu nasze ulubione wisienki, arbuzy, pomarańcze, śliwki, gwiazdki czy dzwonki. Mniej typowe będą symbole diamentów i napisy Vegas. Automat nie dysponuje takimi funkcjami jak wild (symbol zastępujący inne symbole poza symbolem scatter) czy jackpot (specjalna pula stopniowo kumulowana w ramach gry na automacie). Minimalny zakład wynosi 0,1, maksymalny 100. Nie ulega wątpliwości, że z zasadami poradzą sobie nawet prawdziwi laicy.

Główny tryb gry

Choć podstawowe bębny w Fruit Mania od Wazda przedstawiają tradycyjne owoce, to gra zawiera symbole lotto oraz różowe diamenty. Kiedy symbol diamentu pojawi się na jednym z trzech bębnów, zajmie on odpowiednie miejsce w tabeli Diamond Bonus. Gdy wypełnisz całą tabelę, otrzymasz dodatkowych 9 spinów. W trakcie dodatkowych spinów diamenty pozostaną na swoim miejscu, co zwiększy szansę na wygraną. Dla tych szczęśliwców, którzy trafią 4 diamenty przewidziane są wspaniałe nagrody. W przypadku trafienia symbolu Lotto na trzech środkowych bębnach, możesz wybrać jeden z trzech, w celu otrzymania przypisanej nagrody.

Wartości symboli w Fruit Mania są następujące: różowy diament (50 do 9), złoty Las Vegas (35 do 9), srebrny Las Vegas (25 do 9), żółty Las Vegas (20 do 9), melon (18 do 9), gwiazda (15 do 9), dzwonek (12 do 9), śliwka (8 do 9), pomarańcza (6 do 9), wisienki (3 do 9), lotto złote (1,5 do 9). Warto podkreślić, że symbole prezentuję się pod względem graficznym naprawdę wyśmienicie.

Podsumowanie

Fruit Mania od Wazdan to ciekawa pozycja, która na trwałe zagościła w świecie automatów slotowych z owocami. Głównymi plusami jest ciekawa mechanika oraz wspaniały klimat, w szczególności grafika, która odwzorowuje najstarsze i zapewne najlepsze tradycje amerykańskich slotów rodem z Las Vegas. Jest to doskonała opcja dla wszystkich graczy, którzy nie czują się na siłach, z jakichś powodów, aby deponować pieniądze na kontach kasyn internetowych, lecz mają ochotę na zwykłą zabawę bez większego ryzyka. Entuzjaści gry na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android czy iOS muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż gra nie jest dostępna w formie aplikacji na smartfony.

Najnowsze Gry

NARCOS OD NETENT
Arcane Reel
Asgardian Stones
Red Hot Fruits
Tetri Mania
Mystery Jack
Fruit Bonanza
Alaxe in Zombieland