SIZZLING HOT OD NOVOMATIC

Wyprodukowana przez Novomatic gra była w swoim czasie jedną z bardziej znanych gier slotowych na rynku. Na pierwszy rzut oka automat to typowy jednoręki bandyta, który do dzisiaj znajduje się wysoko w rankingach zarówno kasyn internetowych, jak i portali, które proponują grę za darmo. Pięć bębnów Sizzling Hot od razu przykuwa uwagę swoją prostą, lecz przejrzystą strukturą. Szata graficzna nie nudzi i stanowi idealny kompromis pomiędzy jaskrawymi kolorami owoców a stonowanymi odcieniami tła. Gracze starają się trafić znane układy na 9 liniach wypłaty. Nagrody pojawiają się już od dwóch ułożonych od lewej strony symboli. Jak we wszystkich klasycznych jednorękich bandytach wisienki zapewniają najmniejsze wygrane. Widzimy tutaj znane także wszystkim doskonale śliwki, cytrynki, pomarańcze czy arbuzy. Najwyżej punktowanym układem są oczywiście siódemki oraz żółte gwiazdy. Minimalny i maksymalny zakład można regulować przyciskami na dole ekranu (za pomocą + i – ).

SIZZLING HOT OD NOVOMATIC

Główne funkcje Sizzling Hot

Chociaż automat nie dysponuje popularnym w nowszych grach symbolem wild (symbol ten zastępuje inne symbole), jednak w grze wykorzystano symbol scatter, który umożliwia zwiększenie dodatkowych wygranych. Pojawienie się jednocześnie trzech symboli scatter przyspieszy tempo bicia serca każdego gracza. W grze zastosowano także Jackpot w wersji standardowej wynoszącej 5,000 jednostek. W dużym uproszczeniu Jackpot w automatach tego typu polega na stopniowym budowaniu puli, która może być odblokowana przez któregoś z rzędu nawet graczy (jeśli chodzi o automaty naziemne), natomiast w kasynie internetowym będzie to pula budowana z obrotu wszystkich innych automatów tego typu. W Sizzling Hot nie mogło zabraknąć także opcji ryzyka, czyli specyficznego zakładu polegającego na możliwości podwojenia wygranej poprzez prawidłowe trafienie czarnej albo czerwonej karty. Za każdym razem mamy pięćdziesiąt procent szans na wygraną, dlatego opcja ryzyka jest przeznaczona dla tych, którzy mają specjalną czujkę do hazardu. Dla tych, którzy nie preferują podejmowania takiego ryzyka, przewidziana jest opcja collect, która skutkuje przelaniem wygranej na konto.

Specyfika Sizzling Hot

W przypadku graczy profesjonalnych warto zapoznać się z regulaminem automatów, które znajdziemy w internecie. Kasyna internetowe oferują obecnie nie tylko atrakcyjne bonusy powitalne, ale także szereg bonusów, które możemy otrzymać już za samą rejestrację, polegają one na przekazaniu drobnych kwot pieniędzy na grę albo darmowych spinów. Każdorazowo należy szczegółowo zapoznać z zasadami uwalniania poszczególnych bonusów, tak aby w przyszłości zapobiec ewentualnym nieporozumieniom, wynikających z braku zrozumienia regulaminu.

Podsumowanie

Sizzling Hot wydana przez Novomatic, to podstawowy automat z owocami, który będzie atrakcyjny przede wszystkim dla bardziej konserwatywnych graczy. Tym, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania, innowacyjne dźwięki i kolory należy polecić nowszą wersję, a mianowicie Sizzling Hot wersja Deluxe. W związku z tym, że Novomatic zaopatruje swoimi grami większość kasyn internetowych, w Sizzling Hot można pograć naprawdę w wielu miejscach. W wersję przeglądarkową w internecie czy wersję mobilną na urządzenia mobilne z oprogramowaniem Android czy iOS. Z całą pewnością należy podkreślić, że gra ma niesamowity klimat, zaś brak irytujących, popularnych w szczególności w nowszych grach dźwięków oraz denerwujących, wyskakujących efektów jest główną zaletą Sizzling Hot ze stajni Novomatic.

Najnowsze Gry

NARCOS OD NETENT
Arcane Reel
Asgardian Stones
Red Hot Fruits
Tetri Mania
Mystery Jack
Fruit Mania
Fruit Bonanza
Alaxe in Zombieland